Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Zeus Enerji fund Kocaeli:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Muhterem Hasanoğlu
Karadenizliler Mah. Başyiğit Cad. No:162 Yanı Kullar
41140 Kocaeli
Turqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Tharëse shtrati me lëngje
Tharëse shtrati me lëngje TEMA PROCESS B.V. Shaking fluid bed

A drying system with an evaporation capacity of 2,1 t/h (depending on throughput, initial moisture content and the drying air temperature) i ...

shredder
shredder VECOPLAN AG VVZ & VAZ SHREDDERS

Input material type: MRF Residue Input material density: min. 0,25 Vm3 Throughput: 500-700 Vday Operating hours: 18 h/day System design capa ...

granulator
granulator TEMA PROCESS BV - Granulator

Continuous vertical single shaft granulator with hardened pin tops for granulation of the mixed sludge. Shaft , pins and housing made in AIS ...

Dërgo kërkesë te Zeus Enerji:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Tharëse shtrati me lëngje TEMA PROCESS B.V. Shaking fluid bed

A drying system with an evaporation capacity of 2,1 t/h (depending on throughput, initial moisture content and the drying air temperature) including an integrated cooling part at t......


shredder VECOPLAN AG VVZ & VAZ SHREDDERS

Input material type: MRF Residue Input material density: min. 0,25 Vm3 Throughput: 500-700 Vday Operating hours: 18 h/day System design capacity: 39 Vh share of FE: 3 % Share of he......


granulator TEMA PROCESS BV - Granulator

Continuous vertical single shaft granulator with hardened pin tops for granulation of the mixed sludge. Shaft , pins and housing made in AISl-316. Belt driven transmission with 22 ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej