Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SpiderCNC fund Perafita, Porto:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Helder Paulo
Rua da Barroca 382
4455-587 Perafita, Porto
Portugalia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Lazer kompakt me diodë 3000w
Lazer kompakt me diodë 3000w Laserline LDM 3000-30 laserline

Fiber Laser: compact diode laser, LDM 3000-30 laserline, Optical fiber 600/720 µm, 5 m, LLK-D. Max. 7 kW, OTS-3 welding optics -laser power: ...

Dërgo kërkesë te SpiderCNC:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Lazer kompakt me diodë 3000w Laserline LDM 3000-30 laserline

Fiber Laser: compact diode laser, LDM 3000-30 laserline, Optical fiber 600/720 µm, 5 m, LLK-D. Max. 7 kW, OTS-3 welding optics -laser power: 3000 W -optical fiber: 600 μm The Lase......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej