Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Miclea Bat Construction fund Pont Sainte Maxence:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Nicolae Miclea
775 rue Pasteur
60700 Pont Sainte Maxence
Francës


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
QENDRA E MAKINIMIT
QENDRA E MAKINIMIT Schmidler Sab 4

Digital machine completely refurbished in 2020 (cost of refurbishment 89000 euros). Dimensions 26 m long and weight 14 tons. Transport by tw ...

Dërgo kërkesë te Miclea Bat Construction:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
QENDRA E MAKINIMIT Schmidler Sab 4

Digital machine completely refurbished in 2020 (cost of refurbishment 89000 euros). Dimensions 26 m long and weight 14 tons. Transport by two semi-trailers. Contact only by phone +......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej