Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MSE Healthcare Systems fund Wien:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Evgenia Moskvina
Leopold Ungar Platz 2
1190 Wien
Austria


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Analizues imunoanalizues hemiluminescence
Analizues imunoanalizues hemiluminescence Snibe Diagnostic MAGLUMI 2000 Plus Analyzer + computer

● Throughput: Up to 180 tests/hour ● 24 hours ready-to-use ● Time to first result: 17 minutes B3ll8nm7du ...

Dërgo kërkesë te MSE Healthcare Systems:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Analizues imunoanalizues hemiluminescence Snibe Diagnostic MAGLUMI 2000 Plus Analyzer + computer

● Throughput: Up to 180 tests/hour ● 24 hours ready-to-use ● Time to first result: 17 minutes B3ll8nm7du......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej