Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
OBOE IPR fund Linköping:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Martin Mileros
Box 1891
SE-581 18 Linköping
Suedia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Këshillë Form Unit Single
Këshillë Form Unit Single Soebygaard Machine Design ApS TF-02-01

The Tip form unit single is designed to form tips for disposable medical catheters produced from thermoplastic material. For example, the ti ...

Dërgo kërkesë te OBOE IPR:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Këshillë Form Unit Single Soebygaard Machine Design ApS TF-02-01

The Tip form unit single is designed to form tips for disposable medical catheters produced from thermoplastic material. For example, the tips can be formed as closed, open or curv......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej