Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Tom Webb fund Aspley Guise, Milton Keynes:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Tom Webb
6 Mount Pleasant
Aspley Guise
MK17 8LA Aspley Guise, Milton Keynes
Britania e Madhe
Buckinghamshire


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Microcut Challenger VM-1000
Microcut Challenger VM-1000 Microcut VM-1000

MESSAGE FOR VIDEO LINK OF MACHINE RUNNING Table size: 1300 x 600 mm Max. table load: 800kg X aix travel:1000mm Y axis travel: 600mm Z a ...

Vdes makina fundosëse EDM
Vdes makina fundosëse EDM CHARMILLES Roboform 20

32 amp machine B2fcn0zapp Tanks size 740 x 520 x 345 Travels X 300, Y 250, Z 250 CNC Machine with a 4 Position Tool Changer, 3R chuck ...

Torno qendrore e shtratit të drejtë CNC
Torno qendrore e shtratit të drejtë CNC Harrison M400 CNC

MESSAGE FOR VIDEO OF MACHINE RUNNING Harrison M400 CNC Centre Bed Lathe Svpm2s ...

Dërgo kërkesë te Tom Webb:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Microcut Challenger VM-1000 Microcut VM-1000

MESSAGE FOR VIDEO LINK OF MACHINE RUNNING Table size: 1300 x 600 mm Max. table load: 800kg X aix travel:1000mm Y axis travel: 600mm Z axis travel: 600mm B2fckik39d Spindle ta......


Vdes makina fundosëse EDM CHARMILLES Roboform 20

32 amp machine B2fcn0zapp Tanks size 740 x 520 x 345 Travels X 300, Y 250, Z 250 CNC Machine with a 4 Position Tool Changer, 3R chuck......


Torno qendrore e shtratit të drejtë CNC Harrison M400 CNC

MESSAGE FOR VIDEO OF MACHINE RUNNING Harrison M400 CNC Centre Bed Lathe Svpm2s......


Mulli cilindrik universal Jones & Shipman 1310

Max Grinding Dia X Length, External 200mm x 500mm Pxvx2 Grinding Wheel Dia X Width 12 x 1 x 1 Grinding Wheel Speeds 75-4750 Max Grinding Dia X Depth, Internal 3/4 - 2" Center Heigh......


Koordinon Matja Machine Mitutoyo BX-303

Mitutoyo CMM BX-303 Coordinate Measuring Machine with Renishaw Probe. Last calibrated 2018, unused since 2019 but in full working order. B2fctgofyb......


Makinë bluarëse me stërvitje me kthesë CHRISTEN 2-32

Includes original manual as shown in photos. Min. drill capacity 2.0 mm Max. drill capacity 32.0 mm Spitzwinkel min. 60 ° max. 180 ° Diameter of grinding wheel 150 mm Width o......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej