Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Fa. Horst Colavizza Maschinen & Fertigungstechnik

Fa. Horst Colavizza Maschinen & Fertigungstechnik fund Ebenthal:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Horst Colavizza
Rossgrabenweg 2
9065 Ebenthal
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
robot
robot FANUC FANUC M-410i

Robot FANUC M-410 i Yuhb28 Type A05B-1037-B201 Year of manufacture 1996 This special series for palletizing tasks increases the throughput w ...

Dërgo kërkesë te Fa. Horst Colavizza Maschinen & Fertigungstechnik:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
robot FANUC FANUC M-410i

Robot FANUC M-410 i Yuhb28 Type A05B-1037-B201 Year of manufacture 1996 This special series for palletizing tasks increases the throughput when handling and palletizing goods. The ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej