Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Schreinerei Sturm fund Bichl:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Andreas Sturm
Falk 18
83673 Bichl
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sistemi i vinçave të pllakave me kornizë bazë
Sistemi i vinçave të pllakave me kornizë bazë Schmalz HHVE

Slab and wood lifting crane system - in stable flexible handicraft design - operation with 1 employee -.panel sizes up to 6000 x 2100 mm - m ...

Dërgo kërkesë te Schreinerei Sturm:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sistemi i vinçave të pllakave me kornizë bazë Schmalz HHVE

Slab and wood lifting crane system - in stable flexible handicraft design - operation with 1 employee -.panel sizes up to 6000 x 2100 mm - movable in all directions with infinitely......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej