Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Кожухарски ООД fund Byala Slatina:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Веселин Кожухарски
ул. Арда 13
3200 Byala Slatina
Bullgaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kolona e karburantit me shumë produkte
Kolona e karburantit me shumë produkte Tokheim Quantum 510

Brand new fuel dispenser for 3 types of fuels - diesel, gasoline and LPG, two sided, with 6 hoses. B2dzohsir8 ...

Motor elektrik asinkron 500 kW
Motor elektrik asinkron 500 kW Vasil Kolarov Sofia BA450LK

Asynchronous electric motor 500 kW B2gr0fxrop ...

Grirës druri STILER BX 62 (traktor).
Grirës druri STILER BX 62 (traktor). STILER BX62

Little used STILER BX 62 (tractor) wood chipper with a set of spare knives. B2mlid2eiw ...

Dërgo kërkesë te Кожухарски ООД:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kolona e karburantit me shumë produkte Tokheim Quantum 510

Brand new fuel dispenser for 3 types of fuels - diesel, gasoline and LPG, two sided, with 6 hoses. B2dzohsir8......


Motor elektrik asinkron 500 kW Vasil Kolarov Sofia BA450LK

Asynchronous electric motor 500 kW B2gr0fxrop......


Grirës druri STILER BX 62 (traktor). STILER BX62

Little used STILER BX 62 (tractor) wood chipper with a set of spare knives. B2mlid2eiw......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej