Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
E.T Formaggi fund Thiesi:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Demetrio Cossu
S.S131 bis
07047 Thiesi
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja automatike me shpërndarës 5 përmasash
Linja automatike me shpërndarës 5 përmasash Milk Project P210507053

The curd dispenser is used to convey the curd directly into the format you want to use, in order to reach the optimal weight. Just load the ...

Sterilizues i sipërfaqes së gërvishtur
Sterilizues i sipërfaqes së gërvishtur FBR Elpo co101b7.

Scraped surface sterilizers The range of systems for sterilizing products from FBR ELPO before aseptic filling also includes the scraped su ...

Larje djathi
Larje djathi

The machine allows you to wash the cheese rind using high pressure nozzles. Ebhtk0j ...

Dërgo kërkesë te E.T Formaggi:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja automatike me shpërndarës 5 përmasash Milk Project P210507053

The curd dispenser is used to convey the curd directly into the format you want to use, in order to reach the optimal weight. Just load the Blookmoduls on the line then automatical......


Sterilizues i sipërfaqes së gërvishtur FBR Elpo co101b7.

Scraped surface sterilizers The range of systems for sterilizing products from FBR ELPO before aseptic filling also includes the scraped surface version. These can be used with e......


Larje djathi

The machine allows you to wash the cheese rind using high pressure nozzles. Ebhtk0j......


Stenda larëse ose karroca Colussi _Ermes

The machine allows you to wash the shelves or trolleys using high pressure jets. Ex. salami seasoning trolleys, cheese seasoning. Mky2og3......


Njësia qendrore e ftohjes Baron

The refrigeration unit is made up of 4x900 vsmt frascold motors. Mtw8w90 gas r404......


komplet avulluesi Alfa Laval

Series of glycol evaporators N ° 11: N ° 2 with 5 fans D8iicf9 N ° 4 with 4 fans N ° 1 with 3 fans N ° 4 with 2 fans......


Transformator me rrëshirë të tensionit të lartë Newton prorepm kva 1000

N ° 2 high voltage transformers in characteristic resin see plate. B2jc8r2g8x......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej