Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Fieberitz GmbH & Co.KG fund Gera:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Meik Müller
Gewerbepark-Keplerstr 33-35
07549 Gera
Gjermani


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Tharëse për thithjen e lagështirës
Tharëse për thithjen e lagështirës TROTEC TTR 2000

We have 2 plants available. The robust housing and technology designed according to the highest industry standards make the TTR 2000 a relia ...

pastrues ajri
pastrues ajri Aerial AMH 100

A powerful blower for cleaning the air in the room. The scope of delivery includes the pre-filter G4. As accessories there are e.g. HEPA and ...

Tharëse ndërtimi për dehumidifikues
Tharëse ndërtimi për dehumidifikues Dantherm CDT 40

A very robust and mobile industrial dehumidifier and construction dryer with a dehumidification capacity of 43 liters per day (at 30 °C / 80 ...

Dërgo kërkesë te Fieberitz GmbH & Co.KG:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Tharëse për thithjen e lagështirës TROTEC TTR 2000

We have 2 plants available. The robust housing and technology designed according to the highest industry standards make the TTR 2000 a reliable partner in dehumidification even und......


pastrues ajri Aerial AMH 100

A powerful blower for cleaning the air in the room. The scope of delivery includes the pre-filter G4. As accessories there are e.g. HEPA and activated carbon filters. - Device type......


Tharëse ndërtimi për dehumidifikues Dantherm CDT 40

A very robust and mobile industrial dehumidifier and construction dryer with a dehumidification capacity of 43 liters per day (at 30 °C / 80 % rH). Dantherm's CDT 40 mobile dehumid......


Dehumidifikues Fral FSW 63 Fral FSW 63

There are 2 devices available! - Device type: Swimming pool dehumidifier Fral FSW 63 - Manufacturer: Fral - Country of manufacture: Italy - Mode of operation: Condensation dryer wi......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej