Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
fair.machines fund Haunetal:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Hans Dück
Zum Fellengarten 3
36166 Haunetal
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e prodhimit të mureve me kornizë druri
Linja e prodhimit të mureve me kornizë druri Weinmann WTZ + WTW (MIT GARANTIE, WITH WARRANTY)

WITH WARRANTY WEINMANN WTZ/WTW butterfly turner/assembly line, consisting of 3 tables. Assembly line for timber frame walls, roof and cei ...

Notch sharrë
Notch sharrë HAFFNER KL 176

Haffner mitre saw B2cpxmpzz9 Type: KL 176 Serial number: 1097 Operating voltage: 380 V Rated current: 10 A frequency: 50 Hz Power: 1,9 kW ...

Tenoning dhe slotting machine
Tenoning dhe slotting machine FESTO ZA

For sale is a working Festo window milling machine. It comes from a carpentry liquidation. The motors run perfectly. The offer is addressed ...

Dërgo kërkesë te fair.machines:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e prodhimit të mureve me kornizë druri Weinmann WTZ + WTW (MIT GARANTIE, WITH WARRANTY)

WITH WARRANTY WEINMANN WTZ/WTW butterfly turner/assembly line, consisting of 3 tables. Assembly line for timber frame walls, roof and ceiling elements. Automatic and workpiece-......


Notch sharrë HAFFNER KL 176

Haffner mitre saw B2cpxmpzz9 Type: KL 176 Serial number: 1097 Operating voltage: 380 V Rated current: 10 A frequency: 50 Hz Power: 1,9 kW For sale is a functional Haffner rip saw......


Tenoning dhe slotting machine FESTO ZA

For sale is a working Festo window milling machine. It comes from a carpentry liquidation. The motors run perfectly. The offer is addressed to self-collectors. Collection in German......


Përpunimi i kornizës së dyerve Friulmac Idramat S

IMMEDIATELY AVAILABLE For sale is a working Friulmac Idramat S for processing door frames from the year 2000. B2cqfwih2p The offer is addressed to self-collectors. Gladly a transpo......


Makinë bluarëse CNC MAHO MH600C

For sale is a CNC milling machine Maho MH600C. Fsrikt3oq It comes from a company liquidation. The machine is available immediately.......


LATHE Gildemeister RV63

For sale is a lathe Gildemeister RV63. B3eyusg7kt It comes from a company liquidation. The machine is available immediately.......


Makinë për bluarjen e veglave Schütte WU3

For sale is a tool grinding machine Schütte WU3. It comes from a company liquidation. Svsxgw The machine is available immediately.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej