Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Bürli Trocknungsanlage AG fund Alberswil:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Peter Bürli
Ziegelmatte 3
6248 Alberswil
Zvicra


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë sitë pelet Bühler
Makinë sitë pelet Bühler Buehler Rundsieb

Pellet screening machine , for wood pellets or feed pellets 40 to / h , loading screen in front of truck Zdnfkw2z ...

Dërgo kërkesë te Bürli Trocknungsanlage AG:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Makinë sitë pelet Bühler Buehler Rundsieb

Pellet screening machine , for wood pellets or feed pellets 40 to / h , loading screen in front of truck Zdnfkw2z......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej