Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Nekatop d.o.o. fund Radlje ob Dravi:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Mateja Topler
SPODNJA VIŽINGA 68
2360 Radlje ob Dravi
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë saldimi udhëtuese HF 20 kW
Makinë saldimi udhëtuese HF 20 kW Balacchi BR20PT6000

Movable machine is distinguishable by its maximum robustness, intuitive manipulation, highly controlled welding process and consistency due ...

Dërgo kërkesë te Nekatop d.o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë saldimi udhëtuese HF 20 kW Balacchi BR20PT6000

Movable machine is distinguishable by its maximum robustness, intuitive manipulation, highly controlled welding process and consistency due to elevated quality of its mechanical, ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej