Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MMP fund Wien:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Javier Ripoll
Brahmsplatz 6
1040 Wien
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë automatike për etiketimin e paletave
Makinë automatike për etiketimin e paletave World Jet

Pallet labeller WORLD JET Type ZEBRA ZE 500 - 6" construction year 2020, completely new. Automatic pallet label application + verification. ...

Dërgo kërkesë te MMP:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë automatike për etiketimin e paletave World Jet

Pallet labeller WORLD JET Type ZEBRA ZE 500 - 6" construction year 2020, completely new. Automatic pallet label application + verification. High volume printing, 60 pallets / h do......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej