Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Kühnemuth & Co. GmbH fund Berkatal:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Bertram Kuehnemuth
Trift 25
37297 Berkatal
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë ambalazhimi me folie me zgjatim
Makinë ambalazhimi me folie me zgjatim

Film feeding unit KFE 1600/450; No.320250462 and shrink tunnel Kuper ST/ I-1200 Packaging machine Kuper Type: KFE very few traces of use C ...

Dërgo kërkesë te Kühnemuth & Co. GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë ambalazhimi me folie me zgjatim

Film feeding unit KFE 1600/450; No.320250462 and shrink tunnel Kuper ST/ I-1200 Packaging machine Kuper Type: KFE very few traces of use Consisting of infeed conveyor belt, shrin......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej