Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
AM Pioneers GmbH fund Dornbirn:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Christian Plfeiderer
Schlossgasse 3
6850 Dornbirn
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Vinç fluturues me një trarë të vetëm 2000 kg
Vinç fluturues me një trarë të vetëm 2000 kg Innokran EL-C 20-6.700 E

Load capacity 2.000 kg Span width 6.700 mm Lifting height 3,5 m track length 5,5 m ... for further details see attached documents Dsk3ls9 ...

Dërgo kërkesë te AM Pioneers GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Vinç fluturues me një trarë të vetëm 2000 kg Innokran EL-C 20-6.700 E

Load capacity 2.000 kg Span width 6.700 mm Lifting height 3,5 m track length 5,5 m ... for further details see attached documents Dsk3ls9......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej