Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
welift gmbh fund Vöcklabruck:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Miroslav Augustinovic
Telefunkenstrasse 19
4840 Vöcklabruck
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Stacker të plotë të arrijnë enë
Stacker të plotë të arrijnë enë Kalmar DRG420-60S5

Full-container reach stacker Capacity: 42000kg Lift height: 15200mm YOM: 2015 Condition: good Tiraga Full cabin, Air Con, ...

Forklift bosh enë
Forklift bosh enë Kalmar DCF80-45E5

Empty Container Handler Capacity: 8000kg Closed height: 8540mm YOM: 2016 B09tz30rnr Condition: average Transmission: DANA TE17300 Engine: TA ...

Kllapa
Kllapa *Sonstige BÖNNHOFF steel slab handler typer 304

Clamp Enmwtkzkm YOM: 2012 Condition: very good ...

Dërgo kërkesë te welift gmbh:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Stacker të plotë të arrijnë enë Kalmar DRG420-60S5

Full-container reach stacker Capacity: 42000kg Lift height: 15200mm YOM: 2015 Condition: good Tiraga Full cabin, Air Con,......


Forklift bosh enë Kalmar DCF80-45E5

Empty Container Handler Capacity: 8000kg Closed height: 8540mm YOM: 2016 B09tz30rnr Condition: average Transmission: DANA TE17300 Engine: TAD871VE......


Kllapa *Sonstige BÖNNHOFF steel slab handler typer 304

Clamp Enmwtkzkm YOM: 2012 Condition: very good......


Forklift bosh enë Kalmar DCE100-45E5

Empty Container Handler Capacity: 10000kg Load Centre: 1220 Mast type: Duplex YOM: 2006 Condition: good Transmission: DANA TE17000 B2bbuftrhj Engine: TAD720VE......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej