Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Green Logix Biogas fund Lommel:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Serge Roemers
Maatheide 74A
3920 Lommel
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Dekanter Centrifuge
Dekanter Centrifuge Alfa Laval G2-75

Decanter-Centrifuge Alfa Laval - type G2-75 - Max. density of solid parts 1.2kg/dm³. Dewatering by concentration of solids. Motor ABB - 22kw ...

Dërgo kërkesë te Green Logix Biogas:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Dekanter Centrifuge Alfa Laval G2-75

Decanter-Centrifuge Alfa Laval - type G2-75 - Max. density of solid parts 1.2kg/dm³. Dewatering by concentration of solids. Motor ABB - 22kw - Max drum speed 3800 rpm - control mod......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej