Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
3P engineering Srl fund Chiaravalle (AN):

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Laura Ferretti
Via D'Antona, 26
60033 Chiaravalle (AN)
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Analiza kimike e metaleve kuantometrike OES
Analiza kimike e metaleve kuantometrike OES Bruker Q4 Mobile

Mobile optical emission spectrometer for chemical analysis of metals. The spark heats the metal to high temperature, exciting the atoms that ...

Dërgo kërkesë te 3P engineering Srl:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Analiza kimike e metaleve kuantometrike OES Bruker Q4 Mobile

Mobile optical emission spectrometer for chemical analysis of metals. The spark heats the metal to high temperature, exciting the atoms that emit light at characteristic wavelength......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej