Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Electron Engineering Services Ltd fund HALIFAX:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Richard Vogel
Brookwoods Ind Est
HX4 9BH HALIFAX
Britania e Madhe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë bluarëse dhe e mërzitshme
Makinë bluarëse dhe e mërzitshme Butler Newall HE Elgamill

Butler HE8000 Elgamill, milling, boring & drilling Machine; Fanuc 0i-MF Control; Work Table: 8000 x 1,030mm; X = 6,200mm Y = 2,000mm, Z = 1, ...

Dërgo kërkesë te Electron Engineering Services Ltd:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë bluarëse dhe e mërzitshme Butler Newall HE Elgamill

Butler HE8000 Elgamill, milling, boring & drilling Machine; Fanuc 0i-MF Control; Work Table: 8000 x 1,030mm; X = 6,200mm Y = 2,000mm, Z = 1,050mm; 37Kw AC Spindle Drive; 20 - 2000r......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej