Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
VATA D.O.O. fund MIREN:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr TOMAŽ TRAMPUŽ
OPATJE SELO 1 A
5291 MIREN
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makinë formimi me injeksion
makinë formimi me injeksion Krauss-Maffei KM 125-520 C1

Well preserved and maintained machine. The price also includes the Negribosi 210T machine year 1994. B03eh3fp2g ...

FRIGORIFER CHILER
FRIGORIFER CHILER Aquatech- Piovan CH 480

Extremely well preserved, little used chiller. The price also includes a granulate dryer, like the new one, Simatec Pwxx2 ...

Dërgo kërkesë te VATA D.O.O.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makinë formimi me injeksion Krauss-Maffei KM 125-520 C1

Well preserved and maintained machine. The price also includes the Negribosi 210T machine year 1994. B03eh3fp2g......


FRIGORIFER CHILER Aquatech- Piovan CH 480

Extremely well preserved, little used chiller. The price also includes a granulate dryer, like the new one, Simatec Pwxx2......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej