Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Bauernkäserei Wolters GmbH fund Uckerland:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Pieter Wolters
Bandelow 81
17337 Uckerland
Gjermani


Informacione të tjera ligjore

Bauernkäserei Wolters GmbH, GF. Pieter Wolters
Bandelow 81, 17337 Uckerland
HRB 5219 Neuruppin
Umsatzsteueridentifikationsnummer: DE812863038

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë saldimi me kënd me tunel tkurrje
Makinë saldimi me kënd me tunel tkurrje ExpertPac EKL 455 PT

Machine only used for demo purposes. Incl several rolls of shrink film. Ej2ivzm7y ...

Dërgo kërkesë te Bauernkäserei Wolters GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë saldimi me kënd me tunel tkurrje ExpertPac EKL 455 PT

Machine only used for demo purposes. Incl several rolls of shrink film. Ej2ivzm7y......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej