Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Vitacom Electronics fund Cluj Napoca:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Emil Gavrila
Buna Ziua FN
400495 Cluj Napoca
Rumania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
elektrike Forklift
elektrike Forklift Hangca EPQD16H

For sale reachtruck Hancga, Model: EPQD16H Year of construction: 2007 Max weight: 1600 kg Max lift height: 7500 mm Close height: 3200 ...

Rendit picker
Rendit picker Raymond EASi-OPC 30TT

For sale pickup order Raymond Dhnxxyeb Model: EASi-OPC 30TT Year of construction: 1999 Max weight: 1360 kg Max lift height: 7500 mm Mot ...

Dërgo kërkesë te Vitacom Electronics:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
elektrike Forklift Hangca EPQD16H

For sale reachtruck Hancga, Model: EPQD16H Year of construction: 2007 Max weight: 1600 kg Max lift height: 7500 mm Close height: 3200 mm Motorizare: Electric Transmision: H......


Rendit picker Raymond EASi-OPC 30TT

For sale pickup order Raymond Dhnxxyeb Model: EASi-OPC 30TT Year of construction: 1999 Max weight: 1360 kg Max lift height: 7500 mm Motorizare: Electric Tyres: Nonmark......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej