Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Furnex group fund Čačak:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Stamenic Slavko
Trbusani bb
32205 Čačak
Serbia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendër përpunimi në kënd për dritare
Qendër përpunimi në kënd për dritare SCM WINDOR 20

Corner machining center for the production of windows in excellent condition with complete tools EUROPROFIL 68 - FREUD Mww0ik ...

Dërgo kërkesë te Furnex group:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendër përpunimi në kënd për dritare SCM WINDOR 20

Corner machining center for the production of windows in excellent condition with complete tools EUROPROFIL 68 - FREUD Mww0ik......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej