Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Limrol fund Ivankovo:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Milan Ugarković
GORJANI 307
32281 Ivankovo
Kroacia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë lakimi pafund ulluku
Makinë lakimi pafund ulluku Strojegradnja Arzenšek Stanko Vleka žleba 333

The automatic machine for endless gutters, is in function and works without problems. The machine uses a PLC and a control panel with 10 adj ...

Dërgo kërkesë te Limrol:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë lakimi pafund ulluku Strojegradnja Arzenšek Stanko Vleka žleba 333

The automatic machine for endless gutters, is in function and works without problems. The machine uses a PLC and a control panel with 10 adjustable programs of individual quantity ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej