Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SKRIN D.O.O. fund TOLMIN:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Igor Kavčič Feltrin
POLJUBINJ 98
5220 TOLMIN
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
forklift anësor
forklift anësor Baumann AS 50/14/85

Perfectly preserved side forklift, very little in use, regularly serviced. Load capacity 5,000 kg Weight 8,950 kg Eitkfffpw ...

Dërgo kërkesë te SKRIN D.O.O.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
forklift anësor Baumann AS 50/14/85

Perfectly preserved side forklift, very little in use, regularly serviced. Load capacity 5,000 kg Weight 8,950 kg Eitkfffpw......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej