Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Cosmos Construction, UAB fund Vilnius:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Arvydas Pilibas
Gamyklos, 16
02210 Vilnius
Lituania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
uji prerja jet machine
uji prerja jet machine Flow WMC 3020

Machine is in good condition, fully operational, not dismantled. With spare parts and accessories. Pwqh2 ...

Dërgo kërkesë te Cosmos Construction, UAB:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
uji prerja jet machine Flow WMC 3020

Machine is in good condition, fully operational, not dismantled. With spare parts and accessories. Pwqh2......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej