Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
WT Maszyny Serwis fund Białe Błota:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Artur Majcherczyk
ul. Biznesowa 24
86-005 Białe Błota
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Presë ekscentrike me kornizë me dy cilindra
Presë ekscentrike me kornizë me dy cilindra Helmerding KDH 160 / 1400/ 2

Double-tube frame press, with feeder and winch included. Pressure: 1 600 kN, stroke: 8 - 110 mm, Number of strokes: 40 - 160 / min., Slider ...

Dërgo kërkesë te WT Maszyny Serwis:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Presë ekscentrike me kornizë me dy cilindra Helmerding KDH 160 / 1400/ 2

Double-tube frame press, with feeder and winch included. Pressure: 1 600 kN, stroke: 8 - 110 mm, Number of strokes: 40 - 160 / min., Slider adjustment: 120 mm; max. building height......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej