Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Simon Haus und Holzbau GmbH fund Lenggries:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Bernhard Simon
Schlegldorf 67
83661 Lenggries
Gjermani
Bayern


Informacione të tjera ligjore

Simon Haus und Holzbau GmbH
Schlegldorf 67
83661 Lenggries
Handelsregister: 112631
Registergericht: München

Vertreten durch die Geschäftsführer:

Bernhard Simon

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Weinig Profimat 23, 5 gishta
Weinig Profimat 23, 5 gishta WEINIG Profimat 23

Weinig four-head Profimat 23 , 5 spindles, year 1996, wood thickness 170mmx 270mm, two motors new, Sicxald2 ...

Dërgo kërkesë te Simon Haus und Holzbau GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Weinig Profimat 23, 5 gishta WEINIG Profimat 23

Weinig four-head Profimat 23 , 5 spindles, year 1996, wood thickness 170mmx 270mm, two motors new, Sicxald2......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej