Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Autograph Kft fund Sárvár:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Anita Mórocz
Alkotmany u 45
9600 Sárvár
Hungaria


Informacione të tjera ligjore

Autograph Kft
Cégjegyzék: 18-09-108186
Adószám: 14445923-2-18

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë ambalazhimi Cetec
Makinë ambalazhimi Cetec CETEC EMF650DUO

Cetec Packaging Machine in good condition, professionally disassembled from daily used. Complete documentation in printed form in English. S ...

Makinë paketimi me shumë formate Cetec EM
Makinë paketimi me shumë formate Cetec EM CETEC EMF650

Cetec bale making machine, stacks several individual packages, foils them and then heats them up. In good condition, suitable for transport. ...

Shkalla Ishida CCW-R2-215W-S / 60PB
Shkalla Ishida CCW-R2-215W-S / 60PB Ishida CCW-R2-215W-S/60PB

Ishida 24-cell balance in good condition, ready to use, tested! Ehntfleje Manual in printed form in English. Price and more information on e ...

Dërgo kërkesë te Autograph Kft:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë ambalazhimi Cetec CETEC EMF650DUO

Cetec Packaging Machine in good condition, professionally disassembled from daily used. Complete documentation in printed form in English. Stored in a warehouse, ready for delivery......


Makinë paketimi me shumë formate Cetec EM CETEC EMF650

Cetec bale making machine, stacks several individual packages, foils them and then heats them up. In good condition, suitable for transport. Manual in printed form in English and H......


Shkalla Ishida CCW-R2-215W-S / 60PB Ishida CCW-R2-215W-S/60PB

Ishida 24-cell balance in good condition, ready to use, tested! Ehntfleje Manual in printed form in English. Price and more information on e-mail request.......


Transportues me vida Karl Schnell 13995 Karl Schnell 672

Karl Schnell Screw Conveyor in almost new condition (used), ready to ship. Price and more information on e-mail request. Dgnitf9......


Depozita inox APV 5000 litra APV

APV 5000 liter stainless steel tanks 5000 liter, multiple, insulated and uninsulated versions; mixing and storage tanks. The storage tanks functioned as part of a CIP system; meat ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej