Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
O.Messmer Baumaschinen fund Neudorf:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Oskar Messmer
Luzernerstrasse 1
6025 Neudorf
Zvicra


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Bomag
Bomag Bomag Bomag BW 138 AD

For sale a very well maintained Bomag roller, various new parts mounted with only about 2000 hours. The roller is available for an inspectio ...

Dërgo kërkesë te O.Messmer Baumaschinen:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Bomag Bomag Bomag BW 138 AD

For sale a very well maintained Bomag roller, various new parts mounted with only about 2000 hours. The roller is available for an inspection or test drive. Vuz00y......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej