Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Frigomecanica Service Lda fund Cadafais:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Paulo Carvalho
Rua 1 º Maio, 5
2580-131 Cadafais
Portugalia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendra e ftohjes së ngrirjes së tunelit
Qendra e ftohjes së ngrirjes së tunelit Bitzer

Refrigerator plants B0yos8po3n Frozen and refrigerated cold rooms freezing tunnels Hydrocoolers ...

Dërgo kërkesë te Frigomecanica Service Lda:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendra e ftohjes së ngrirjes së tunelit Bitzer

Refrigerator plants B0yos8po3n Frozen and refrigerated cold rooms freezing tunnels Hydrocoolers......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej