Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
METOP ING fund Sveti Križ Začretje:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Zdravko Poljak
Temovec 34
49223 Sveti Križ Začretje
Kroacia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Mbulesë çeliku teleskopike
Mbulesë çeliku teleskopike METOP ING HAAS VF-2: 121-066

Telescopic steel cover for HAAS VF-2 machine, Y axis front. (Max / Min = 665/210). Suitable for HAAS VF-2, VF-2SS, VF-1 machines. B0x72m8rai ...

Mbulesa teleskopike
Mbulesa teleskopike DOOSAN VC 320 - 40

Telescopic steel cover, X-axis (left/right) for machine DOOSAN VC 320 - 40. B0zyq8oeve Lmax/Lmin= 780/210 New (never used). If You need any ...

Mbulesa teleskopike
Mbulesa teleskopike TOS VARNSDORF WHN (Q) 13 CNC

Telescopic steel cover, Z-axis (front - between table and machine) for machine TOS WHN (WHQ) 13. Lmax/Lmin= 1665 (with reserve=1740)/410(wit ...

Dërgo kërkesë te METOP ING:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Mbulesë çeliku teleskopike METOP ING HAAS VF-2: 121-066

Telescopic steel cover for HAAS VF-2 machine, Y axis front. (Max / Min = 665/210). Suitable for HAAS VF-2, VF-2SS, VF-1 machines. B0x72m8rai Manufacturer: METOP ING Year: 10/2021 C......


Mbulesa teleskopike DOOSAN VC 320 - 40

Telescopic steel cover, X-axis (left/right) for machine DOOSAN VC 320 - 40. B0zyq8oeve Lmax/Lmin= 780/210 New (never used). If You need any telescopic cover, please send us old pa......


Mbulesa teleskopike TOS VARNSDORF WHN (Q) 13 CNC

Telescopic steel cover, Z-axis (front - between table and machine) for machine TOS WHN (WHQ) 13. Lmax/Lmin= 1665 (with reserve=1740)/410(with reserve=350). With 7 segments New (nev......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej