Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Hidria d.o.o. fund Ljubljana:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Uroš Erjavec
Nazorjeva 6A
1000 Ljubljana
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypni me grusht
Shtypni me grusht Schuler A2-50

High-speed stamping press with equipment; Decoiler, leveler and feeder. Press still running. Overwiev of the press at our location in Hungar ...

Ushqyes servo
Ushqyes servo Minster MHSF3.355

Description The Minster MHSF3 High Speed Servo Feed is a feature-packed solution for feeding material up to .118" (3,0mm) thick at high spee ...

Dërgo kërkesë te Hidria d.o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtypni me grusht Schuler A2-50

High-speed stamping press with equipment; Decoiler, leveler and feeder. Press still running. Overwiev of the press at our location in Hungary Decoiler nad leveler: - Type: Schuler ......


Ushqyes servo Minster MHSF3.355

Description The Minster MHSF3 High Speed Servo Feed is a feature-packed solution for feeding material up to .118" (3,0mm) thick at high speeds. This bracket-mounted feed is designe......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej