Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MALO GmbH fund Brand-Erbisdorf:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Dietmar Marz
An der Zugspitze 19
09618 Brand-Erbisdorf
Gjermani
Sachsen


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Torno të tipit zviceran
Torno të tipit zviceran Poreba TPK-90A 1/5M

digital measuring device, motor power 27 kW, turning length approx. 5000 mm, accessories: 3 pieces steady rest. The machine can be inspected ...

Dërgo kërkesë te MALO GmbH:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Torno të tipit zviceran Poreba TPK-90A 1/5M

digital measuring device, motor power 27 kW, turning length approx. 5000 mm, accessories: 3 pieces steady rest. The machine can be inspected under power. Loading/ transport after e......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej