Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Anis Pro Product fund Taschkent :

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Aziz Ismoilov
A. Rahmat 12a
10020 Taschkent
Uzbekistani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për printim offset Ryobi 754
Makinë për printim offset Ryobi 754 Ryobi 750

Maximum sheet format: 788x600 mm Minimum paper size: 325: 295 B0vblepgf2 Paper thickness: 0.04-0.6mm Maximum print area: 765x580 mm (XL t ...

Dërgo kërkesë te Anis Pro Product:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për printim offset Ryobi 754 Ryobi 750

Maximum sheet format: 788x600 mm Minimum paper size: 325: 295 B0vblepgf2 Paper thickness: 0.04-0.6mm Maximum print area: 765x580 mm (XL type) Manufacturer, rep / hour: 3000-150......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej