Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
L & S Beratungs u. Verwertungs UG fund Borken:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Detlef Schmalenberg
Henleinstr. 22
46325 Borken
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sistemi i ultrazërit HD 7 Philips
Sistemi i ultrazërit HD 7 Philips Philips HD 7

From a practice resolution, we sell a mobile Philips brand ultrasound device, the new price was € 24,900 net. Pwjzt The device is fully func ...

Sistemi i kondicionimit / ventilimit Weger i ndërtuar në 2003
Sistemi i kondicionimit / ventilimit Weger i ndërtuar në 2003 Weger

From a dismantling we sell a hall air conditioning system of the company Weger . Year of construction 2003 with an air circulation filtered ...

Dërgo kërkesë te L & S Beratungs u. Verwertungs UG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sistemi i ultrazërit HD 7 Philips Philips HD 7

From a practice resolution, we sell a mobile Philips brand ultrasound device, the new price was € 24,900 net. Pwjzt The device is fully functional, all documents are included. The ......


Sistemi i kondicionimit / ventilimit Weger i ndërtuar në 2003 Weger

From a dismantling we sell a hall air conditioning system of the company Weger . Year of construction 2003 with an air circulation filtered of 4000 m³ / h . This system is connecte......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej