Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
TOMASZ WOJDAT fund Pionki:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Tomasz Wojdat
Marcelów, 5b
26-670 Pionki
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
ngjitja e drurit
ngjitja e drurit

Used wood joining lines year of manufacture 1990 The machine is solid, not worked out requires an inspection before use possibility of gluin ...

Dërgo kërkesë te TOMASZ WOJDAT:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
ngjitja e drurit

Used wood joining lines year of manufacture 1990 The machine is solid, not worked out requires an inspection before use possibility of gluing large sections Weight about 12t The po......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej