Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Industriemontage und Handel UG fund Kloster Veßra:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Hagen Caspari
Neuhofer Straße 70
98660 Kloster Veßra
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shredder
Shredder Doppstadt AK 430 Profi

Sell a shredder Doppstadt AK 430, as seen in the photos. Machine is fully functional, all maintenance has been done in house. The discharge ...

Dërgo kërkesë te Industriemontage und Handel UG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shredder Doppstadt AK 430 Profi

Sell a shredder Doppstadt AK 430, as seen in the photos. Machine is fully functional, all maintenance has been done in house. The discharge conveyor belt was renewed 500 hours ago.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej