Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MK tech Sp. z o.o. fund Łobez:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Mateusz Kużel
Wysiedle 12
73-150 Łobez
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ekran vibrues PWB-40
Ekran vibrues PWB-40 MK tech PWB-40

Vibrating screen with 2 sets of sieves, easy to transport, The machine is new. Pv2zp The type of sieves will be agreed with the buyer. The d ...

Ekran vibrues PWB-435
Ekran vibrues PWB-435 MK Tech

Vibrating screen with 2 sets of sieves, easy to transport, designed to work with 3m width excavator bucket The machine is new. The type of s ...

Dërgo kërkesë te MK tech Sp. z o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ekran vibrues PWB-40 MK tech PWB-40

Vibrating screen with 2 sets of sieves, easy to transport, The machine is new. Pv2zp The type of sieves will be agreed with the buyer. The dimensions of the machine: Width: 1,55m L......


Ekran vibrues PWB-435 MK Tech

Vibrating screen with 2 sets of sieves, easy to transport, designed to work with 3m width excavator bucket The machine is new. The type of sieves will be agreed with the buyer. The......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej