Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
A. Zurfluh AG fund Reigoldswil:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Samuel Zurfluh
Ziefenstrasse 7
4418 Reigoldswil
Zvicra


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Thërrmues koni
Thërrmues koni Lokomo

Cone crusher Lokomo used. Was still in use before dismantling. incl.: - crusher Mi9jawct - underframe - elec. Motor and switch cabinet - Hyd ...

Aquamator
Aquamator GfA

Aquamator Was still used before dismantling. 2 pcs. with div. first parts like: B0s72ce7dl Drive, rollers, Wellkanntgurg, div small parts ...

Dërgo kërkesë te A. Zurfluh AG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Thërrmues koni Lokomo

Cone crusher Lokomo used. Was still in use before dismantling. incl.: - crusher Mi9jawct - underframe - elec. Motor and switch cabinet - Hydraulics with cooler - Spare tool......


Aquamator GfA

Aquamator Was still used before dismantling. 2 pcs. with div. first parts like: B0s72ce7dl Drive, rollers, Wellkanntgurg, div small parts......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej