Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Krieger Parts UG fund Rhodt:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Christoph Krieger
Mühlgasse 9
75835 Rhodt
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Mulli stol
Mulli stol REMA DS40/300

Grinder Bench For 2 x 300mm discs (300/50/40) Connection for clean air device Zg8lw 3,7 kW 2900 1/min ...

Mulli stol
Mulli stol REMA DS12/250

Double Bench Grinder B0s7ftqibd For 250mm discs (250/32/51) 0,75 kW 1450 1/min ...

Shtypni 600t
Shtypni 600t LINDNER

Hydraulic Lindner Press Pressing Force 600t B0s7gqdy7g Piston is leaking ...

Dërgo kërkesë te Krieger Parts UG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Mulli stol REMA DS40/300

Grinder Bench For 2 x 300mm discs (300/50/40) Connection for clean air device Zg8lw 3,7 kW 2900 1/min......


Mulli stol REMA DS12/250

Double Bench Grinder B0s7ftqibd For 250mm discs (250/32/51) 0,75 kW 1450 1/min......


Shtypni 600t LINDNER

Hydraulic Lindner Press Pressing Force 600t B0s7gqdy7g Piston is leaking......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej