Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Machinelab fund Wexford:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Sean Kehoe
Whitemill Industrial Estate, Wexford
Y35A620 Wexford
Irlanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
HAAS HRT210 ROTATRIA E AXIT IV
HAAS HRT210 ROTATRIA E AXIT IV HAAS HRT210

Very well kept, never used. General Specifications: Platter Diameter: 8.30" Weight on Platter (w/Support): 165 lbs Weight on Platter (Unsupp ...

HAAS HRT210 ROTATRIA E AXIT IV
HAAS HRT210 ROTATRIA E AXIT IV HAAS HRT210

Very well kept, never used. General Specifications: Platter Diameter: 8.30" Weight on Platter (w/Support): 165 lbs Weight on Platter (Unsupp ...

Dërgo kërkesë te Machinelab :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
HAAS HRT210 ROTATRIA E AXIT IV HAAS HRT210

Very well kept, never used. General Specifications: Platter Diameter: 8.30" Weight on Platter (w/Support): 165 lbs Weight on Platter (Unsupported): 83 lbs Spindle Speed: 100 Degre......


HAAS HRT210 ROTATRIA E AXIT IV HAAS HRT210

Very well kept, never used. General Specifications: Platter Diameter: 8.30" Weight on Platter (w/Support): 165 lbs Weight on Platter (Unsupported): 83 lbs Spindle Speed: 100 Degre......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej