Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. fund Świdnica:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Stanisław Paleczny
Fabryczna 1-3
58-100 Świdnica
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
MOTOR LINEAR ANCA MX7 + NGARKES ROBOMATE
MOTOR LINEAR ANCA MX7 + NGARKES ROBOMATE ANCA MX7 LINEAR MOTOR

the condition of the machine as perfect. CNC grinder with a FANUC robot Only 5071 spindle hours Full specification and accessories in the a ...

Inverter Grundfos 45 kW
Inverter Grundfos 45 kW GRUNDFOS CUE 202 3x380-500V 45KW 90A/8 96754729

It is the same as DANFOSS Product name CUE 3X380-500V IP55 45KW 90A/8 Catalogue number 96754729 EAN number 5700838636376 CUE 3X380-500V IP55 ...

Inverter Grundfos 37 kW
Inverter Grundfos 37 kW GRUNDFOS CUE 202 3X380-500V 37KW 73A/6

It is the same as DANFOSS Product name CUE 3X380-500V IP55 37KW 73A/6 Catalogue number 96754728 EAN number 57008386369 Electrical data Nomin ...

Dërgo kërkesë te Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
MOTOR LINEAR ANCA MX7 + NGARKES ROBOMATE ANCA MX7 LINEAR MOTOR

the condition of the machine as perfect. CNC grinder with a FANUC robot Only 5071 spindle hours Full specification and accessories in the attached PDF I invite you to inspect it ......


Inverter Grundfos 45 kW GRUNDFOS CUE 202 3x380-500V 45KW 90A/8 96754729

It is the same as DANFOSS Product name CUE 3X380-500V IP55 45KW 90A/8 Catalogue number 96754729 EAN number 5700838636376 CUE 3X380-500V IP55 45KW 90A/8 CUE is a complete range of e......


Inverter Grundfos 37 kW GRUNDFOS CUE 202 3X380-500V 37KW 73A/6

It is the same as DANFOSS Product name CUE 3X380-500V IP55 37KW 73A/6 Catalogue number 96754728 EAN number 57008386369 Electrical data Nominal motor power - P2 37 kW Basic frequenc......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej