Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SP Furniture Materials fund Acharnai:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr STAVROS PAPOUTSIS
Tatoiou str 33
13677 Acharnai
Greqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për prerjen horizontale të shkumës
Makinë për prerjen horizontale të shkumës ESUN EPQ-2150D

For sale is a Horizontal foam cutting machine. The machine is completely new and unused. Being sold due to lack of physical space. Model EP ...

Makinë për prerje vertikale të shkumës
Makinë për prerje vertikale të shkumës ESUN ELQ-4LB

For sale is a Vertical foam cutting machine. The machine is completely new and unused (still in manufacturer packaging) Being sold due to la ...

Dërgo kërkesë te SP Furniture Materials:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për prerjen horizontale të shkumës ESUN EPQ-2150D

For sale is a Horizontal foam cutting machine. The machine is completely new and unused. Being sold due to lack of physical space. Model EPQ-2150D Foam cutting size(WxL)(mm) 2150x......


Makinë për prerje vertikale të shkumës ESUN ELQ-4LB

For sale is a Vertical foam cutting machine. The machine is completely new and unused (still in manufacturer packaging) Being sold due to lack of physical space. B0vdtr37jo Model ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej