Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Löcher Industrieofen- und Apparatebau GmbH

Löcher Industrieofen- und Apparatebau GmbH fund Chemnitz:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Kai Christian Löcher
Carl-Hamel-Straße 7
09116 Chemnitz
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
furrë
furrë Löcher Industrieofen-u. Apparatebau GmbH Ofen / Herdwagenofen

Technical data: Year of construction: 2009 Batch weight: 30t Useful size: L=7,50m; W= 3,00m; H=1,80m working temperature: max.: 950°C Temper ...

furrë
furrë Löcher Industrieofen-u. Apparatebau GmbH Glühofen

Technical data: Batch weight: max. 15t Useful size: L=3.3m; W=2.2m; H=1.6m working temperature: 950°C Temperature uniformity: +/-10 °C (at t ...

Dërgo kërkesë te Löcher Industrieofen- und Apparatebau GmbH :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
furrë Löcher Industrieofen-u. Apparatebau GmbH Ofen / Herdwagenofen

Technical data: Year of construction: 2009 Batch weight: 30t Useful size: L=7,50m; W= 3,00m; H=1,80m working temperature: max.: 950°C Temperature range: 500-920°C Temperature unifo......


furrë Löcher Industrieofen-u. Apparatebau GmbH Glühofen

Technical data: Batch weight: max. 15t Useful size: L=3.3m; W=2.2m; H=1.6m working temperature: 950°C Temperature uniformity: +/-10 °C (at the end of the holding time) Heating syst......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej