Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Libor Švéda fund Bystřice pod Hostýnem:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Libor Švéda
Samostatnost, 628
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Republika Çeke


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë e mërzitshme horizontale
Makinë e mërzitshme horizontale TOS WD 130 A

Tech.údaje: Pojezd osa X - přestavení stojanu po loži 6400 mm osa Y - svislé přestavení vřeteníku 2500 mm osa Z - vodorovné vysunutí vřetení ...

Dërgo kërkesë te Libor Švéda:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë e mërzitshme horizontale TOS WD 130 A

Tech.údaje: Pojezd osa X - přestavení stojanu po loži 6400 mm osa Y - svislé přestavení vřeteníku 2500 mm osa Z - vodorovné vysunutí vřeteníku 450 mm osa W - vysunutí pracovního vř......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej