Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Schlei & Birkert Aufbereitungsanlagen Service GmbH

Schlei & Birkert Aufbereitungsanlagen Service GmbH fund Langenbrettach:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Benedikt Birkert
Bössingerstrasse 18
74243 Langenbrettach
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Dërrmues i nofullës
Dërrmues i nofullës Herbst HAC900

!!! Promotional price incl. free home delivery within Germany !!! Service weight: 15,440 kg Crusher Type: Jaw Crusher Driven: PTO drive / ...

Dërrmues i nofullës
Dërrmues i nofullës Herbst HAC700

!!! Promotional price incl. free home delivery within Germany !!! Service weight: 11,500 kg Crusher Type: Jaw Crusher Driven: PTO drive / ...

Dërrmues i nofullës
Dërrmues i nofullës Herbst Agri Crusher

!!! Promotional price incl. free home delivery within Germany !!! Service weight: 7,900 kg Crusher Type: Jaw Crusher Driven: PTO drive / h ...

Dërgo kërkesë te Schlei & Birkert Aufbereitungsanlagen Service GmbH :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Dërrmues i nofullës Herbst HAC900

!!! Promotional price incl. free home delivery within Germany !!! Service weight: 15,440 kg Crusher Type: Jaw Crusher Driven: PTO drive / hydraulic motor Enema size: 900x450 (mm......


Dërrmues i nofullës Herbst HAC700

!!! Promotional price incl. free home delivery within Germany !!! Service weight: 11,500 kg Crusher Type: Jaw Crusher Driven: PTO drive / hydraulic motor Inlet size: 700x400 (mm)......


Dërrmues i nofullës Herbst Agri Crusher

!!! Promotional price incl. free home delivery within Germany !!! Service weight: 7,900 kg Crusher Type: Jaw Crusher Driven: PTO drive / hydraulic motor Inlet size: 700x400 (mm) ......


Dërrmues i nofullës Herbst C900

!!! Promotional price incl. free home delivery within Germany !!! Service weight: 17,500 kg Crusher Type: Jaw Crusher Engine: Deutz 72 kW (Tier3) (Stage5 Aufpreis) Inlet opening: ......


Dërrmues i nofullës Herbst C700

!!! Promotional price incl. free home delivery within Germany !!! Service weight: kg Crusher Type: Jaw Crusher Engine: Deutz 72 kW (Tier3) (Stage5 surcharge) Inlet opening: 700x40......


Impianti i shqyrtimit Herbst Compac S52

!!! Promotion price including free home delivery within Germany !!! Operating weight: 10,300 kg Screening plant type: Coarse screening plant Engine: Deutz 40 kW (Tier3) (Stage5 su......


Impianti i shqyrtimit Herbst Compac

!!! Promotion price including free home delivery within Germany !!! Operating weight: 5,450 kg Screening plant type: Coarse screening plant Engine: Deutz 27 kW (Tier3) (Stage5 sur......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej