Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Shotblast Technology Ltd fund OLDBURY:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Kashmir Singh
80-82 Birchfield Lane
B69 2AY OLDBURY
Britania e Madhe
West Midlands


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Hook Spinner Shotblast Machine
Hook Spinner Shotblast Machine Wheelabrator MSH750

MSH 750 Y Complete with Abrasive recovery system, Y track loading, Electric control panel and Dust Filtration. Spec as follows: Maximum Wo ...

Makinë qitjeje tavoline
Makinë qitjeje tavoline Wheelabrator MLK2500

Wheelabrator MLK2500 heavy duty shotblast machine. Suitable for foundry applications as fitted with scalping drum for efficient recycling of ...

FURRA
FURRA Inductotherm PowerTrak 350

Inductotherm furnace set-up PowerTrak 350kW inverter 1200 hz 2 off Duraline furnace bodies 300kgs and 750kgs Hydraulic tilt station with in ...

Dërgo kërkesë te Shotblast Technology Ltd :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Hook Spinner Shotblast Machine Wheelabrator MSH750

MSH 750 Y Complete with Abrasive recovery system, Y track loading, Electric control panel and Dust Filtration. Spec as follows: Maximum Work Piece Diameter: 750 mm Maximum Work ......


Makinë qitjeje tavoline Wheelabrator MLK2500

Wheelabrator MLK2500 heavy duty shotblast machine. Suitable for foundry applications as fitted with scalping drum for efficient recycling of foundry sand and shot. Fully lined with......


FURRA Inductotherm PowerTrak 350

Inductotherm furnace set-up PowerTrak 350kW inverter 1200 hz 2 off Duraline furnace bodies 300kgs and 750kgs Hydraulic tilt station with in built power pack Fe99znz Primary water c......


Hook Shotblast Wheelabrator M1821

WHEELABRATOR M1821 HOOK SHOTBLAST MACHINE: INSTALLATION: PIT LESS APPLICATION: HEAVY ENGINEERING MAXIMUM WORK DIAMETER 1800 mm MAXIMUM WORK LENGTH 2100 mm MAX. WORK......


Tumblast Shotblast Machine GUYSON T50

Guyson Type T50 Tumble Blast System Drum Diameter 500mm Guyson Type C800 MK2 Dust Collection Unit Em2vhdbzg Guyson Type CY600/12 Cyclone.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej